Alegeți datele de închiriere

Vezi tarifele pe perioade
Începeți cu datele. Fără plată astăzi.

Nu se potrivesc datele tale?

Verifică apartamentele curând disponibile

01
Aplică Online Aplicare instantanee și gratuită. Fără plată momentan.
02
Confirmare Ne ocupăm de aprobarea proprietarului și de semnarea contractului.
03
Mută-te Contract semnat, cheile sunt gata. Bine ai venit acasă!

CHIRIE IN ORASUL VECHI

2 Camere · 2 Paturi · 54 m² · ID 52 · Vizualizat: 1867
Inchiriez apartament modest cu 2 camere in centrul Chisinaului. Apartamentul este situat la 5 minute de mijloacele de transport in comun, intr-un bloc cu 2 etaje, la etajul 2.

Ambele camere sunt separate cu un mic balcon de living.

Exista loc de parcare in curte.

Apartamentul dispune de masina de spalat rufe, cabina de dus, toaleta, bucatarie utilata, hol si incalzire pe gaz.

O privire în interior


Ce oferă această proprietate

Clădire și acces

2 Camere
4 Persoane
54 m²
2 Paturi
Etaj 2
Etaj 2
Fără ascensor
Fără ascensor
Parcare gratuită pe stradă în apropiere

Mobilier și living

Dulap pentru haine
Dulap pentru haine
Canapea extensibila
Canapea extensibila
Balcon
Balcon

Bucătărie

Frigider
Frigider
Vesela
Vesela
Aragaz
Aragaz
Ceainic electric
Ceainic electric

Baie

Cabină duș
Cabină duș
Incalzitor apa gaz
Incalzitor apa gaz

Spălătorie și curățenie

Mașină de spălat
Mașină de spălat

Termeni de închiriere

Termenii exacți sunt afișați înainte de orice plată.

Contract anual Cel mai bun preț lunar
€400 €320 pe luna
Ședere flexibilă Opțiuni lunare sunt disponibile pentru șederi mai scurte.
6-11 luni
Depozit cautiune 100% rambursabil dacă nu sunt daune sau facturi neachitate.
Afișat înainte să aplici
Perioada minimă de închiriere Perioada minimă acceptată pentru acest apartament.
6 luni

Utilități achitate separat de chiriaș

Achitate după citirea contoarelor la cazare.

Consumul de energie electrică
Consumul de gaze
Consum de apă
Pachet internet
Costul de încălzire


LOCATIA APARTAMENTULUI

Strada Alexandru Vlahuţă 9, Chișinău

FAQ

Întrebări înainte de aplicare?

Verificați detaliile pentru acest apartament, apoi alegeți datele și trimiteți cererea.

Pentru VasiLen Apartment, chiria lunară afișată pornește de la 320 EUR / lună pentru o ședere anuală. Alegeți datele în formular pentru oferta finală înainte de aplicare. Ședere minimă: 6 luni.

Verifică datele și aplică

Da. Alegeți data de check-in și perioada de închiriere în formular; acesta vă ghidează prin disponibilitatea acestui apartament. Calendarul și formularul de preț sunt legate de VasiLen Apartment, deci cererea merge exact la această proprietate.

Verifică datele și aplică

VasiLen Apartment include 2 Camere, 2 Paturi, 4 Persoane, 54 m². Folosiți aceste detalii pentru a decide dacă se potrivește gospodăriei dvs. înainte de aplicare.

VasiLen Apartment este listat la Strada Alexandru Vlahuţă 9, Centru, Chisinau. Deschideți harta pentru a verifica strada, sectorul și zona înainte de aplicare.

Deschide harta

Trimiteți cererea gratuită și o verificăm cu proprietarul. Dacă apartamentul se potrivește datelor dvs., vă contactăm cu următorul pas. Cererea dvs. va fi atașată proprietății ID 52.

Verifică datele și aplică

Unele șederi pot include garanție, utilități, taxă de serviciu sau alte costuri confirmate. Verificați formularul înainte de trimitere; în acest pas nu se face nicio plată. Utilități pentru acest apartament: Consumul de energie electrică, Consumul de gaze, Consum de apă, Pachet internet, Costul de încălzire.

Pentru VasiLen Apartment, detaliile de acces afișate sunt: 2 Camere, 4 Persoane, 54 m², 2 Paturi, Etaj 2, Fără ascensor, Parcare gratuită pe stradă în apropiere. Confirmați în cerere orice detaliu important înainte de pasul următor.